Wiadomości

  • 20 marca 2020
  • 22 marca 2020
  • wyświetleń: 9423

PKS Bielsko-Biała: od poniedziałku kupimy bilet u kierowcy

Od najbliższego poniedziałku, 23 marca będzie można kupić bilet u kierowcy bielskiego PKS/Komunikacji Beskidzkiej. Wraca odbijanie EM-Karty według dotychczasowych zasad. O kolejnych zmianach, spowodowanych zagrożeniem koronawirusem informuje zarząd bielskiego przewoźnika.

PKS Bielsko-Biała: od poniedziałku kupimy bilet u kierowcy
PKS Bielsko-Biała: od poniedziałku kupimy bilet u kierowcy · fot. Powiat Bielski


Do autobusu nadal nie wejdziemy przednimi drzwiami, nie skorzystamy też z siedzeń bezpośrednio przy kierowcy. Jest to strefa wygrodzona taśmą. - Mając na uwadze bezpieczeństwo pasażerów i naszych pracowników nadal obowiązuje strefa ograniczonego dostępu do kierowcy - mówi Paweł Sadza, wiceprezes zarządu PKS.

Każdy kierowca jest wyposażony w maseczkę, rękawiczki i płyn do dezynfekcji. Od poniedziałku kierowca będzie "wychodził" do pasażerów, sprzedawał bilety i odbijał EM-Kartę. Przypominamy, że pasażerowie nie sygnalizują chęci wysiadania przyciskiem, na przystanku otwierane są wszystkie oprócz przednich drzwi w pojeździe. Wiceprezes Sadza dodaje, że w związku z czasowym zamknięciem szkół pasażerów jest znacznie mniej.

Pod koniec marca ruszy sprzedaż biletów miesięcznych na dworcu. Zarząd spółki zachęca jednak, aby robić to online, a jeśli już przychodzimy do kasy- to płacić kartą i zachowywać sugerowane odległości w kolejce. Bilety miesięczne w kasach dworca będą do kupienia od czwartku 26 marca do wtorku 31 marca (bez weekendu).

mp / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj