Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 marca 2020
  • 21 marca 2020
  • wyświetleń: 3975

W tym miesiącu brak opłat za gminne lokale użytkowe

Przedsiębiorcy, którzy wynajmują gminne lokale użytkowe, nie będą musieli w tym miesiącu wnosić opłat za czynsz - poinformował burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut. Samorządowiec podjął decyzję o wydłużeniu do 60 dni obowiązujących terminów wnoszenia opłat.

Równocześnie burmistrz poinformował, że już wkrótce mogą pojawić się inne rozwiązania prawne, dające samorządom nowe narzędzia służące przeciwdziałaniu pogarszającej się sytuacji gospodarczej. - Niezwłocznie poinformuję Państwa o kolejnych krokach podejmowanych w tym kierunku przez Gminę Czechowice-Dziedzice - poinformował Marian Błachut na swoim Facebooku.

Loading...


Wcześniej, z inicjatywą redukcji, rozłożenia na raty, a w szczególnie ciężkich przypadkach całkowitego zwolnienia z opłat w czasie epidemii, zwrócili się do burmistrza Czechowic-Dziedzic radni PiS Wojciech Leśny, Mariusz Sekta oraz Justyna Rzepecka. Radni PiS zwrócili się również do Mariana Błachuta o wprowadzenie innych, jednak będących w kompetencji gminy udogodnień dla mieszkańców, w tym także dla przedsiębiorców,, które pozwolą złagodzić finansowe w związku ze stanem epidemiologicznym w Polsce.

mp / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.