czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 marca 2003
  • wyświetleń: 846

O Palmę Wielkanocną

Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie zaprasza do uczestnictwa w konkursie poetyckim o tematyce religijnej "O Palmę Wielkanocną". Wiersze będą oceniane w następujących kategoriach: dzieci do lat 13, młodzież gimnazjalna i szkół średnich oraz dorośli. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie w maszynopisie zestawu wierszy zawierającego nie więcej niż 3 utwory różne lub tworzące całość.

Każdy z nich powinien być w 4 egzemplarzach. Zestaw należy zaopatrzyć w godło (pseudonim, nie rysunek) i dołączyć zaklejoną kopertę opatrzoną tym samym godłem co wiersze, zawierającą pełny adres, numer telefonu, wiek i zawód (uczniowie proszeni są
o podanie szkoły). Na najlepszych czekają nagrody rzeczowe i wyróżnienia.

Termin nadsyłania wierszy mija 30 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi w II połowie kwietnia. Na konkurs nie należy przesyłać utworów wcześniej publikowanych i nagradzanych. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo publikacji wierszy bez wypłaty honorariów oraz bez zgody autorów.

Utwory nagrodzone i wyróżnione zostaną opublikowane w specjalnym wydawnictwie. Wiersze należy przesyłać na adres: Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Szkolna 8, 43-512 Bestwina, tel. (032) 214 14 09.

KaP

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.