Wiadomości

  • 24 marca 2020
  • wyświetleń: 7711

Czechowicki policjant: Teraz liczą się też małe gesty

Z naszą redakcją skontaktował się pan Tomasz, policjant z Czechowic-Dziedzic. Jak sam mówi, obecny czas epidemii jest dla niego oraz jego rodziny bardzo trudny. Jednak wczoraj spotkała go miła niespodzianka, o której postanowił nam opowiedzieć.

Oto na wejściu do klatki schodowej jednego z bloków przy ulicy Łagodnej zawisła kartka, w której autor postanowił wyrazić swoją wdzięczność służbom mundurowym za ich poświęcenie w walce z epidemią koronawirusa.

Czechowicki policjant: Teraz liczą się też małe gesty
Czechowicki policjant: Teraz liczą się też małe gesty · fot. Facebook


- To miła rzecz, która daje motywację i siłę do dalszej pracy i pomocy potrzebującym. Ktoś z tak wielkim sercem jak namalowane w ramach podziękowania wymienionym osobom, umieścił tą wspaniałą wiadomość na mojej klatce schodowej. Jestem w szoku - podkreśla pan Tomasz.

- Nie widziałem już dzieci ponad tydzień, nie chce ich narażać. Ale to ciężkie - taka rozłąka z nimi. Co do narażania życia to takie małe gesty sprawiają, że pokonamy wszystko - powiedział nam policjant i dodaje: - Ale uważam, że największe brawa należą się autorowi tego listu. To nadawca jest bohaterem i zrobił piękny gest.

Działajmy w myśl zasady #CzechowiceSobiePomagaja

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj