Wiadomości

  • 3 marca 2020
  • wyświetleń: 10491

"Straszny dwór" apeluje do darczyńców o pomoc

Obecna w Polsce epidemia koronawirusa daje się we znaki każdemu z nas. Niestety, wśród najbardziej poszkodowanych są osoby, które korzystają z pomocy wielu instytucji. Jedną z nich jest Ośrodek Rehabilitacyjny dla Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych "Straszny Dwór" działający w Czechowicach-Dziedzicach. Prowadzący tę placówkę ponownie zwracają się o pomoc do darczyńców.

"Straszny dwór" apeluje o pomoc
"Straszny dwór" apeluje o pomoc · fot. https://osrodekczechowice.blogspot.com


Ośrodek ten powstał w czerwcu 1987r. Od 2011 roku placówkę pod nazwą "Straszny Dwór" prowadzi Stowarzyszenie Promocji Zdrowia Psychicznego "Od Nowa", który od sierpnia 2013 roku uzyskał status organizacji pożytku publicznego.

- W imieniu społeczności terapeutycznej zwracamy się z uprzejmą prośbą o możliwość przekazania darowizny na rzecz naszej placówki w postaci rękawiczek jednorazowych: nitrylowych, winylowych, lateksowych, foliowych oraz papieru toaletowego i chusteczek higienicznych w pudełkach. - napisali do nas prowadzący placówkę.

- Jesteśmy grupą 25 osób, które podejmują próbę walki nie tylko z nałogiem, lecz staramy się również pokonywać własne lęki i trudności. Funkcjonowanie oraz rozwój Ośrodka w dużej mierze możliwe jest dzięki wsparciu firm, instytucji oraz ludzi dobrej woli - podkreślają.

Skontaktować się ze "Strasznym dworem" można za pomocą numeru telefonu 32 215 50 05 lub też adresu e-mail osrodek9@o2.pl

Działajmy w myśl zasady #CzechowiceSobiePomagaja

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.