Wiadomości

  • 26 marca 2020
  • 27 marca 2020
  • wyświetleń: 19130

Kolejni mieszkańcy Bielska-Białej i powiatu bielskiego z koronawirusem

Kolejni mieszkańcy Bielska-Białej i powiatu bielskiego są zakażeni koronawirusem - podał Śląski Urząd Wojewódzki.

W dobrym stanie w swoim domu leczy się mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego. Mieszkaniec zakaził się w miejscu pracy.

Do szpitala w Tychach przewiezieni zostaną dwaj pacjenci ze szpitala wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Mężczyźni w wieku 70 lat (z powiatu cieszyńskiego) i 44 lata (powiat bielski) byli hospitalizowani na oddziale z pacjentem, który, jak się okazało, był chory na koronawirusa. Obaj mężczyźni są w dobrym stanie.

W dobrym stanie jest mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, który przebywał na kwarantannie domowej po kontakcie z osobą chorą w miejscu pracy. Badanie pobranych próbek od kobiety z najbliższego otoczenia mężczyzny wykazało także obecność koronawirusa w organizmie.

Jak podaje bielska Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, w Bielsku-Białej i powiecie bielskim liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną wynosi 651. Siedem osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia. Ponadto liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym to 1694 (stan na 26.03.2020, godz. 14.00).

mp / czecho.pl

źródło: Śląski Urząd Wojewódzki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj