czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 marca 2020
  • 28 marca 2020
  • wyświetleń: 2690

Harcerze z Czechowic-Dziedzic również szyją maseczki

Do ogólnopolskiej akcji szycia maseczek dla członków służby zdrowia włączyli się również harcerze z ZHP im. Olgi i Andrzeja Małkowskich. Członkowie organizacji proszą jednak o pomoc w zbiórce potrzebnych materiałów.

Reklama

Do tej pory harcerze z czechowickiego hufca włączyli się w robienie zakupów spożywczych oraz w aptekach, towarzyszenie osobom starszym i potrzebującym oraz dowożenie ciepłych posiłków do osób najbardziej potrzebujących. Teraz czas na szycie maseczek dla służby zdrowia.

- Wychodząc na przeciw potrzebom naszego kraju postanowiliśmy również rozpocząć akcje szycia maseczek. Mamy sprzęt, chęci oraz wiedzę, jednak brakuje nam materiałów do pracy - mówią druhowie.

Organizacja działa na terenie Czechowic-Dziedzic, Pszczyny, Goczałkowic oraz Bestwiny. Jej członkowie mogą przyjechać po każdy kawałek materiału, dzięki której mogą pomóc nam wszystkim.

Jeśli jesteś chętny wesprzeć działania hufca - zachęcamy do kontaktu z:
Pwd. Martyna Czylok - koordynator Harcerskiej Szwalni tel. 667927416
Phm. Marlena Kocur - Komendant czechowickiego Hufca ZHP tel. 502291506

Działajmy w myśl zasady #CzechowiceSobiePomagaja

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.