Wiadomości

  • 29 marca 2020
  • wyświetleń: 2577

48. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy przesunięty na jesień

26 kwietnia już po raz czterdziesty ósmy miał odbyć się Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy. Obecna sytuacja w naszym kraju zmusiła jednak organizatorów do zmiany terminu imprezy.

47. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy - 22.09.2019
47. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy - 22.09.2019 · fot. UM Bielsko-Biała


- Z powodu rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa, informujemy o przesunięciu terminu imprezy na jesień 27.09.2020 - pisze Jolanta Koźmin, Prezes Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów.

Przypominamy, że 48. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy tradycyjnie miał zostać objęty patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Uczestnicy mieli wystartować z Pl. Ratuszowego kierując się w stronę Czechowic-Dziedzic na teren MOSiR, gdzie zaplanowano półmetek. Drugi etap prowadzić miał w stronę Bielska-Białej, gdzie przewidziano finał rajdu na terenie ZIAD pod Dębowcem.

Co ważne rowerzyści biorący udział w wydarzeniu mieli mieć możliwość wsparcia akcji "Rower Pomaga", która łączy sport, dobroczynność i ekologię. Wszystkie wspólnie przejechane kilometry podczas rajdu miały zasilić konto Fundacji Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia, która w ten sposób mogła przekazać kolejne rowery dla podopiecznych. Od początku akcji do podopiecznych fundacji trafiło już 49 rowerów z akcji "Rower Pomaga".

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.