Wiadomości

  • 28 marca 2020
  • 31 marca 2020
  • wyświetleń: 12527

[WIDEO] Zobacz film dokumentalny o Sebastianie "Białym" Białku

W czwartek, 26 marca odbyła się premiera filmu dokumentalnego o znanym raperze z Czechowic-Dziedzic - Sebastianie "Białym" Białku. Zachęcamy do zobaczenia materiału. Uwaga! Film zawiera wulgaryzmy.Sebastianowi Białkowi popularność przyniósł udział w trzeciej edycji programu talent - show "Must Be The Music" telewizji Polsat. Jego utwory "Walczę do końca" dedykowany synowi Wojtusiowi oraz ojcom walczącym o prawa rodzicielskie, "Nie płacz" oraz "Mamo" podbiły serca setek tysięcy Polaków, dając mu przepustkę do finału.

Zdaniem fanów Biały łamie konwenanse, jego droga to "spacer po linie", balansuje pomiędzy podwórkiem, a show biznesem. Jego przekaz jest czysty, a muzyka szczera i pełna prawdy, jest światłem. Raper po sukcesie w talent show podpisał kontrakt płytowy z Universal Music Polska i wydał pierwszą legalną płytę "Emocje". Single promujące płytę to "Ta Chwila", "Emocje" oraz "Powiedz Prawdę". Jego single długo utrzymywały się na 1. miejscu w lokalnych rozgłośniach radiowych.

- Chciałbym się z Wami podzielić tym archiwalnym materiałem. Dla mnie to wartościowa pamiątka związana z moją działalnością artystyczną. To nie jest dokument o narodzinach gwiazdy ani nikim arcy-ważnym. To dokument o zwykłym gościu, który od poniedziałku do piątku pracuje za kółkiem, stara się być najlepszym ojcem a oprócz tego nagrywa muzykę i walczy o marzenia - podsumowuje główny bohater dokumentu.

Scenariusz i reżyseria: Paweł Kłoda
Zdjęcia: Daniel Tarnowski
Montaż: Paweł Kłoda

Wystąpili: Sebastian Białek " Biały", Marcin Kindla, Jacek Stachursky, Anna Guzik, Marek Ogrodzki, Nina Nocoń, Tomasz Stypa, Wojtek Stefaniec, Zbyszek Hołdys, Jan Gorel, Karolina Lapczyk "Perła", DJ PAPI

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.