Wiadomości

  • 30 marca 2020
  • wyświetleń: 5385

Ewa Kmiecik-Wronowicz została wybrana Śląskim Bibliotekarzem Roku 2019

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Ewa Kmiecik-Wronowicz, 17 marca została wybrana Śląskim Bibliotekarzem Roku 2019.

Kapituła Okręgowa Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich doceniła pracę oraz sukcesy Ewy Kmiecik-Wronowicz. Tym samym dyrektor MBP dostała się do etapu ogólnopolskiego konkursu na Bibliotekarza Roku, który zostanie rozstrzygnięty do końca kwietnia.

Od ubiegłego roku zmieniły się zasady głosowaniu w etapie ogólnopolskim. W poprzednich latach odbywało się głosowanie internetowe. Wówczas każdy mógł oddać głos na swojego kandydata. Obecnie wyłącznie członkowie Okręgowych Kapituł Konkursu SBP mają prawo głosu i ustalają swój ranking finalistów. Komisja zlicza miejsca uzyskane przez poszczególnych finalistów i dzieli wynik przez liczbę oddanych głosów.

Ostateczne wyniki głosowania ustala i ogłasza Komisja Odznaczeń i Wyróżnień ZG SBP. W przypadku uzyskania w nim tych samych miejsc przez dwóch lub więcej finalistów, o ostatecznym miejscu każdego z nich decyduje dodatkowe głosowanie członków KOiW.

mp / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj