Wiadomości

  • 30 marca 2020
  • wyświetleń: 3053

Pizzeria Pigallo wspiera czechowickich medyków

Epidemia koronawirusa to gorący czas dla medyków w całej Polsce. Czasem zdarza się, że nie mają oni czasu na załatwienie potrzeb fizjologicznych czy nawet przygotowanie posiłków. Dlatego kolejna firma z Czechowic-Dziedzic postanowiła wspomóc lekarzy i personel medyczny z naszego miasta. Tym razem jest to pizzeria Pigallo.

Pizzeria Pigallo wspiera czechowickich medyków
Pizzeria Pigallo wspiera czechowickich medyków · fot. Jarosław Sosnowski


Pizzeria Pigallo przygotowała niespodziankę dla ratowników Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którego śmigłowiec stacjonuje obecnie na lotnisku w Kaniowie, dostarczając im darmową pizzę. - Małe gesty cieszą - podkreślili ratownicy LPR.

Posiłek z "Pigallo" dotarł również do lekarzy z czechowickiego Pogotowia Ratunkowego. Ponadto firma od dwóch tygodni wspomaga inne służby mundurowe walczące z epidemią koronawirusa.

Wspomóc czechowickich medyków może każdy z nas, wpłacając wolne datki pizzerii Pigallo w zamian za szyte w firmie maseczki. Firma przygotuje oraz dostarczy posiłki lekarzom i innym grupom z gminy Czechowice-Dziedzice.

Działajmy w myśl zasady #CzechowiceSobiePomagaja

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.