Wiadomości

  • 31 marca 2020
  • wyświetleń: 2203

Kolejne konwersacje online dzięki bielskiej ATH

W dniach od 31 marca do 2 kwietnia wszyscy zainteresowani nauką języków obcych (bez względu na wiek!) będą mieli możliwość wziąć udział w bezpłatnych konwersacjach on-line w językach angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Zajęcia poprowadzą w ramach wolontariatu pracownicy i studenci (w tym obcokrajowcy) Wydziału Humanistyczno-Społecznego ATH.

Kolejne konwersacje online na bielskiej ATH
Kolejne konwersacje online na bielskiej ATH · fot. ATH Bielsko-Biała


Rozmówki odbywać się będą za pomocą komunikatora Skype (można go bezpłatnie pobrać tutaj) - niezbędne jest posiadanie zainstalowanej aplikacji z własnym kontem, a także komputera (laptopa, tabletu, smartfonu) z mikrofonem oraz kamerą internetową. Czas trwania jednej indywidualnej konwersacji to ok. 20-30 minut.

ATH nie prowadzi wcześniejszych zapisów - wolontariusze udostępniają swoje nazwy użytkownika ze Skype’a i we wskazanych terminach dyżurują przy swoich komputerach. Wystarczy kliknąć w imię wolontariusza w tabeli poniżej lub wyszukać go po podanej nazwie w Skype, skontaktować się z nim i zacząć rozmawiać.

W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt z koordynatorem akcji: Robert Pysz - Skype: „Robert Pysz #ATHpomaga” lub mail: rpysz@ath.bielsko.pl

Pełen harmonogram dostępny jest tutaj.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / czecho.pl

źródło: ATH Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.