Wiadomości

  • 1 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5360

Do PSZOK tylko w rękawiczkach. Komunikat Sanit-Trans

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wprowadzony został obowiązek posiadania rękawiczek przez osoby udające się do sklepów. Dotyczy to również wizyt w PSZOK.

śmieci


Podobnie - informuje firma Sanit-Trans - należy potraktować odwiedziny w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Prusa w Czechowicach-Dziedzicach. Z tego powodu identyczne wymagania wprowadzone zostają dla osób przybywających od 1 kwietnia br. do PSZOK.

Osoby bez rękawiczek nie będą wpuszczane na teren PSZOK. Zaleca się też, by osoby przybywające na PSZOK miały założone maseczki, lub miały w inny sposób zasłonięte jednocześnie usta i nos.

Oczywiście będziemy również upominać osoby, które nie zachowują odległości w przestrzeni publicznej.

Wszystkie podejmowane działania mają na celu ochronę mieszkańców i pracowników przed zarażaniem wirusem i chorobą COVID-19.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.