czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2676

Ponad 136 tysięcy złotych na remont chodników

Ponad 136 tysięcy złotych będzie kosztować remont chodników na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Właśnie ogłoszono wybór najkorzystniejszej oferty w przetargu, który został ogłoszony 17 lutego.

Reklama

Kolejowa, chodnik, dziura
fot. wak


W piątek, 3 kwietnia poinformowano, że chodniki odnowi czechowicka firma Brukserwis. Całkowity koszt zamówienia, po poprawie omyłek, wyniósł 135 907,62 złotych. W przetargu startowało w sumie siedem firm z całego regionu.

Zamówienie obejmuje miedzy innymi: rozbiórki różnych nawierzchni chodników, rozbiórkę obrzeży i krawężników, częściowe rozbiórki podbudowy, regulację wysokościową pokryw studni kanalizacyjnych i teletechnicznych, skrzynek z zaworami wodociągowymi i gazowymi oraz kratek ściekowych ulicznych, wykonanie nowych podbudów tłuczniowych, ułożenie nowych krawężników i obrzeży na ławie betonowej, nawierzchni z kostki brukowej betonowej, ułożenie płyt betonowych ażurowych 60x40x8 na parkingach, obniżenie chodników w miejscach przejść dla pieszych z zabudową kostki brukowej betonowej integracyjnej, remonty cząstkowe istniejących nawierzchni chodników, prace wykończeniowe, wywóz odpadów powstałych w czasie wykonywania prac wraz z przekazaniem ich do utylizacji.

Termin zakończenia remontu chodników wyznaczono na 18.12.2020 r.,

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.