Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2230

E-zlecenia na wyroby medyczne bez wychodzenia z domu

Ze względu na wprowadzenie w naszym kraju stanu zagrożenia epidemicznego, w celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COViD-19, od 17.03.2020 r istnieje możliwość wystawienia zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne w ramach teleporady, nie wychodząc z domu (bez potrzeby odwiedzania apteki czy sklepu medycznego). W czasie teleporady podany zostanie numer zlecenia, który można wykorzystać internetowo i nie wychodząc z domu zamówić dostawę.

Jak wiadomo ze środków cyklicznych takich jak pieluchomajtki, wyroby stomijne, cewniki korzystają osoby starsze, z niepełnosprawnością, a także osoby z różnorodnymi chorobami współistniejącymi co naraża je na możliwość zachorowania. Dzięki wprowadzonej przez NFZ możliwości realizacji e-zlecenia znacząco ograniczy się zagrożenie przekazania wirusa poprzez kontakt międzyludzki.

Możliwość realizacji e-zlecenia nie wychodząc z domu dostępne jest platformie www.ortomedico.pl

mp / czecho.pl, źródło: OPS Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.