Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4937

AZK: targowisko nadal zamknięte, cmentarze bez zmian

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Administracja Zasobów Komunalnych w Czechowicach-Dziedzicach podjęła decyzję odnośnie działania targowiska w czasie epidemii koronawirusa. Pojawiła się również informacja odnośnie odwiedzania cmentarza komunalnego przy kościele p.w. św. Katarzyny.

Miejskie targowisko zamknięte do odwołania
Miejskie targowisko zamknięte do odwołania - 17.03.2020 · fot. mp


Mimo faktu, iż w innych miastach regionu bazary działają bez zmian, czechowicka AZK nie planuje cofnięcia zakazu sprzedaży na placu Targowym. Przypomnijmy, że miejskie targowisko jest zamknięte od 16 marca mimo faktu dozwolenia sprzedaży przez obecne restrykcje związane z epidemią koronawirusa.

A co z cmentarzem miejskim przy ulicy Kopernika? Obiekt nie będzie zamknięty, ponieważ nie gromadzą się na nim duże grupy osób. Jednak AZK przypomina o obowiązku utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi, co dotyczy także rodzin i bliskich. AZK przypomina też, że pochówki zmarłych odbywają się bez zmian, z zachowaniem obowiązujących obecnie ograniczeń sanitarnych, czyli nie więcej niż 5 osób uczestniczących w uroczystości.

Podobnie będzie z nekropolią przy kościele p.w. NMP Wspomożenia Wiernych. Jednak księża z parafii zaznaczają, aby przestrzegać obecnie panujących norm.

mp / czecho.pl, źródło: Administracja Zasobów Komunalnych

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.