czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3541

Twój Samorząd na pomoc czechowickim rolnikom

Od 16 marca targowisko w Czechowicach-Dziedzicach jest zamknięte, co uniemożliwia lokalnym rolnikom sprzedaż swoich produktów. Dlatego stowarzyszenie "Twój Samorząd" stworzył na Facebooku grupę, która ma pomóc gospodarzom z gminy Czechowice-Dziedzice w trudnym okresie epidemii koronawirusa.

Reklama

Miejskie targowisko zamknięte do odwołania
Miejskie targowisko zamknięte do odwołania - 17.03.2020 · fot. mp


Na grupie "Czechowicki Targ" znaleźć można informacje o rolnikach z gminy Czechowice-Dziedzice, którzy mimo epidemii koronawirusa chcą sprzedawać płody rolne.

- Targowisko miejskie jest zamknięte do odwołania i nie wiadomo kiedy znów będzie otwarte. Handlarze nie mogą z niego korzystać. Chcemy pomóc i proponujemy im narzędzie, dzięki któremu, będą mogli sprzedawać swoje produkty w sieci. Na grupie będą mogli dodawać ogłoszenia sprzedaży swoich wyrobów, warzyw, owoców, kwiatów itp - powiedział nam Dariusz Piechaczek ze stowarzyszenia "Twój samorząd". I dodaje: - Wspieramy ich w tych ciężkich czasach z nadzieją, że dzięki naszej grupie znajdą klientów.

Ci rolnicy i handlarze, którzy nie posiadają kont na Facebooku, mogą wysyłać swoje ogłoszenia na skrzynkę e-mail: kontakt@twojsamorzad.org.pl, na przykład w postaci zdjęcia oferty. Stowarzyszenie doda ogłoszenie na grupie. - Gdyby pojawiły się jakieś pytania do nas, to też prosimy o kontakt mailowy - zwraca uwagę Piechaczek.

Działajmy w myśl zasady #CzechowiceSobiePomagaja

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.