Wiadomości

  • 12 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 27733

[FOTO] Przegrana walka o życie mężczyzny, który spadł z wysokości

W niedzielę rano około godziny 7:15 na ulicy Słowackiego w Bielsku-Białej doszło do wypadku. Mężczyzna spadł z dużej wysokości. W pobliżu, na Placu Bolesława Chrobrego, wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4). Mimo trwającej około godzinę reanimacji nie udało się uratować życia poszkodowanego. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem prokuratora.

Upadek z wysokości na ul. Słowackiego w Bielsku-Białej i lądowanie śmigłowca LPR na pl. Chrobrego - 12.04.2020 · fot. sid / bielsko.info


Mężczyzna spadł z czwartego piętra na brukowaną drogę. Początkowo był przytomny, ale kontakt z nim był bardzo utrudniony. Z każdą minutą stan jego zdrowia się pogarszał, aż w pewnym momencie funkcje życiowe ustały. Ratownicy Bielskiego Pogotowia Ratunkowego prowadzili reanimację, do której po kilkunastu minutach dołączyła załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Akcja ratownicza zakończyła się niepowodzeniem. Lekarz stwierdził zgon 27-letniego pacjenta, zamieszkałego w Bielska-Białej.

Lądowanie wywołało duże poruszenie wśród okolicznych mieszkańców. Mieszkam tu od od urodzenia, czyli 62 lata i czegoś takiego jeszcze nie było - przyznał z okna mieszkaniec pobliskiej kamienicy, którego obudził hałas. Przed lądowaniem pilot krążył nad centrum miasta na niskiej wysokości, poszukując dogodnego miejsca do posadzenia maszyny.

Na miejscu zostały przeprowadzone niezbędne czynności dochodzeniowo-śledcze. Powiadomiono prokuraturę. Na ten moment nie są znane szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek, zdarzenie z udziałem osób trzecich, czy też samobójstwo.Miejsce zdarzenia:

sid, ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.