Wiadomości

  • 14 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4513

Pocztówka z Czechowic-Dziedzic od Piotra

Prezentujemy pierwszą fotografię w ramach naszego nowego cyklu Pocztówka z Czechowic-Dziedzic. Na czym polega zabawa przeczytacie w informacji pod pocztówką, a tymczasem zobaczcie jak pięknie we wtorek wschodziło słońce nad Czechowicami-Dziedzicami.

Witamy we wtorek! Przesyłamy wam poranne promienie słońca, przesłane przez pana Piotra. Dziękujemy!


Czechowice,CzechowiceDziedzice,WschódSłońca,PocztówkaZCzechowic,LoveCzecho,LoveSilesia,fotodnia
Pocztówka z Czechowic-Dziedzic - dołącz do zabawy czecho.plPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Czechowic-Dziedzic, Bronowa, Ligoty i Zabrzega! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Czechowic-Dziedzic i oznaczacie ją jako #PocztowkazCzechowic. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu pless.pl oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazCzechowic i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Portal czecho.pl to jednak nie tylko Czechowice-Dziedzice, ale i sołectwa. Bawimy się więc także w Bronowie, Ligocie i Zabrzegu. Tutaj proponujemy analogiczne hasztagi:

  • #PocztówkazBronowa
  • #PocztówkazLigoty
  • #PocztówkazZabrzegaReklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.