Wiadomości

  • 16 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 6457

Nie masz maseczki? Od dziś są dostępne w Domusie!

Artykuł sponsorowany:

Od jakiegoś czasu w ofercie sklepu internetowego E-domus pojawiły się maseczki ochronne. Firma wyszła z inicjatywą pomocy w tym jakże trudnym dla nas wszystkich okresie. Prognozy nie są sprzyjające nie tylko dla przedsiębiorstw, ale także dla codziennego życia społecznego.

Domus


Korzystając ze swoich możliwości, postanowiliśmy wdrożyć maseczki do naszego sklepu, abyśmy mogli wzajemnie się chronić. Zależy nam na zdrowiu każdego mieszkańca Czechowic-Dziedzic, który nie tylko jest naszym klientem, ale również naszym współtwórcą, przyjacielem, rodzicem, małżonkiem, dzieckiem lub inną ważną osobą. Chcemy przyczynić się do tego, abyśmy wszyscy mogli wrócić do naszego życia sprzed pojawienia się koronawirusa.

Skąd pomysł na maseczki?Od dłuższego czasu obserwujemy sytuację i staramy się sięgać po sprawdzone informacje na temat koronawirusa, aby wiedzieć, na co przygotować firmę oraz nas samych. Starannie analizujemy sytuację i dostosowujemy nasze działania do aktualnych warunków. Doskonale wiemy, że E-domus to także klienci, którzy pomagają nam się rozwijać i udoskonalać naszą ofertę pod ich potrzeby. Chcielibyśmy w tym trudnym czasie pokazać, że też możemy pomóc.

Dążymy do tego, aby każdy, kto nie może kupić maseczki w Czechowicach-Dziedzicach lub okolicy, mógł się w nie zaopatrzyć w naszym sklepie.

Stale staramy się uzupełniać nasz magazyn w nowe maseczki, ponieważ codziennie są one zamawiane w dużych ilościach. Nie możemy zagwarantować ich ciągłej dostępności, ale robimy, co możemy, aby dotarły do każdego zainteresowanego.

Domus


Czy maseczki ochronne naprawdę mogą pomóc?Od dziś (tj. czwartek 16.04) został wprowadzony nakaz noszenia masek, to z pewnością będą nam potrzebne. Czy są pomocne? Według wypowiedzi lekarzy pomagają nam nie rozprzestrzeniać wirusa, jeśli sami jesteśmy nim zarażeni, więc tak, maseczki pomogą ochronić naszych najbliższych oraz inne osoby z otoczenia.

Jakie maseczki są dostępne w naszym sklepie?Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas asortyment był jak najwyższej jakości. Maseczki ochronne, które znajdują się w naszej ofercie, również spełniają te wymagania. Jako zalety deklarowane przez producenta można wymienić:
  • polskie materiały wykorzystane do produkcji,
  • materiały znajdują na liście dozwolonych przez UE
  • wykonane są z bawełny oraz posiadają atest.
  • przyjemne w dotyku
  • można je prać w 60 stopniach, ponieważ używa się ich wielokrotnie, wg potrzeb.


Spełniają także wymagania odzieży roboczej oraz są odporne na wybarwienia spowodowane potem oraz tarciem. Do dyspozycji posiadamy wiele kolorów, jednak z powodu dużego zainteresowania kolory są wysyłane losowo. Liczymy w tej kwestii na zrozumienie, ponieważ zależy nam na szybkiej wysyłce, aby każdy otrzymał swoją maseczkę najszybciej, jak to tylko jest możliwe. Wierzymy, że takim działaniem przyczyniamy się tym do wolniejszego rozprzestrzeniania się wirusa oraz ochrony zdrowia naszych klientów.

Jak zakupić maseczki ochronne w sklepie Domus oraz w sklepie internetowym E-domus?Dla wszystkich mieszkańców Czechowic-Dziedzic oferujemy odbiór osobisty w naszym sklepie przy ulicy Zielonej 9a. Jednocześnie zapewniamy, że odbiór osobisty nie wiąże się z żadnym dodatkowym kosztem.

W związku z zaistniałą sytuacją wprowadziliśmy następujące środki bezpieczeństwa:
  • odbiór odbywa się na zewnątrz sklepu (bez wchodzenia do budynku sklepu),
  • należy zachować 2m odstępu od osoby poprzedzającej oraz personelu sklepu,
  • zalecamy wybór płatności internetowej lub kartą przy odbiorze.


W znacznym stopniu ograniczy to kontakt kuriera z zamawiającym. Są to dodatkowe środki ostrożności, które mogą uchronić przed ewentualnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Nie lekceważmy małych detali, które mogą nam pomóc w szybszym opanowaniu sytuacji.

Jeżeli odbiór osobisty nie jest możliwy, zachęcamy do skorzystania z naszych usług kurierskich oraz paczkomatów. Staramy się kompletować zamówienia bardzo sprawnie, więc wasze maseczki dotrą do was tak szybko, jak tylko to będzie możliwe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem:
https://e-domus.com.pl/zdrowie/96542-maseczka-wielokrotnego-uzytku-bawelna-atest.html

Domus


___
Hurtownia Elektryczna E-DOMUS
https://e-domus.com.pl/
43-502, Czechowice-Dziedzice
ul. Zielona 9A