czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4879

Jako listonoszka okradła seniora, szuka jej policja

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawczyni kradzieży. Kobieta podając się za listonosza dostała się do wnętrza domu i okradła seniora. Kradzież miała miejsce w Bestwinie przy ul. Hallera w dniu 27 marca 2020 roku. Policja publikuje wizerunek sprawczyni, licząc na pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Reklama

Jako listonoszka okradła seniora, szuka jej policja
Jako listonoszka okradła seniora, szuka jej policja · fot. KMP Bielsko-Biała


Poszukiwana przez policjantów kobieta podając się za listonosza dostała się do wnętrza domu. Następnie wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonego skradła przechowywaną w mieszkaniu gotówkę. Kradzież miała miejsce w Bestwinie przy ul. Hallera w dniu 27 marca 2020 roku około godziny 10.30. Publikujemy wizerunek sprawczyni, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Zobacz nagranie.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawczyni przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 857 08 10 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.