Wiadomości

 • 20 kwietnia 2020
 • wyświetleń: 2497

Tapicerka meblowa jak nowa

Materiał partnera:

Gdy kupujemy meble tapicerowane, owa tapicerka początkowo lśni nowością. Z czasem jednakże pojawiają się na niej różne zabrudzenia oraz mogą pojawiać się plamy. Ich usuwanie na własną rękę bardzo często kończy się pogorszeniem sytuacji. Dlatego też jeśli chodzi o usuwanie plam z mebli, to dobrze jest tę kwestię pozostawić profesjonalistom. Nasze pranie jest podmiotem, który funkcjonuje na rynku miasta Wrocław już od ponad dziesięciu lat

Firma zapewnia darmowy dojazd do klienta oraz bezpłatną wycenę proponowanej usługi. Poza tym oczywiście mowa jest o dosyć atrakcyjnych cenach za każdą z usług, na którą zdecyduje się klient. Oferta firmy jest bardzo rozbudowana i zawiera między innymi takie składniki jak:
 • pranie tapicerki samochodowej,
 • czyszczenie tapicerki meblowej,
 • pranie dywanów,
 • pranie wykładzin


Pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie mebli jak i wszelkiego rodzaju inne usługi są świadczone przy pomocy profesjonalnego sprzętu oraz sprawdzonych metod. Firma zatrudnia wysokiej klasy fachowców posiadających stosowne doświadczenie. Tym samym już na wstępie wiadomo jest czy dane zabrudzenie jest możliwe do usunięcia ( a w większości sytuacji jest) oraz jaka metoda będzie najlepsza. Stosowane są środki chemiczne, które są bezpieczne zarówno dla zdrowia człowieka jak również i dla materiału, na którym zostały one zastosowane.

Metody usuwania zabrudzeń.Istnieją dwie zasadnicze metody, które są stosowane przez firmę Nasze pranie. Jest to szamponowanie oraz pranie ekstrakcyjne. Stosuje się także czyszczenie parowe, aczkolwiek w niewielkim odsetku zleceń. Pranie ekstrakcyjne jest najczęściej wykorzystywaną metodą usuwania zabrudzeń i dotyczy ono takiego zagadnienia jak pranie tapicerki meblowej Wrocław oraz jego okolice to obszar, do którego odnoszą się usługi świadczone przez ów podmiot. Pranie ekstrakcyjne jest metodą, w której początkowo na dany element nakładany jest specjalistyczny środek chemiczny, który jest nazywany per sprayem Urządzenie natryskowo- ssące powoduje jego rozpuszczenie wraz z zalegającymi zabrudzeniami. W kolejnym etapie stosuje się inny środek chemiczny. Ma on za zadanie usunąć zabrudzenia oraz per spray wypłukując je z tapicerki meblowej. Zastosowana metoda czyszczenia jest bardzo skuteczna. Nie byłoby jednakże owej skuteczności jeśliby nie zastosowano odpowiedniej jakości środków chemicznych oraz urządzeń. Firma nie bazuje na czymś nieznanym, ale ufa tylko i wyłącznie najlepszym markom światowym. Tym samym w prowadzonych pracach stosowane są środki chemiczne oraz urządzenia marek:
 • Kercher,
 • Tenzi,
 • Santoema,
 • Ghibli,
 • Prochem


Każde zlecenie jest nieco inne. Można mieć bowiem do czynienia z różnego rodzaju plamami. Każda z nich będzie wymagać nieco innego środka chemicznego, nieco innej intensywności prowadzonych działań. Dlatego też wiedza pracowników firmy Nasze pranie odgrywa w tym miejscu bardzo duże znaczenie. Dzięki niej skuteczne staje się każde pranie tapicerki Wrocław jest rynkiem wymagającym i rozległym, a zatem także konkurencyjnym. Aby móc się na nim utrzymać i rozwijać, potrzeba naprawdę wiele starań. Dlatego też obecność tego podmiotu na rynku przez tyle lat i stałe umacnianie swojej pozycji jest dowodem na to, że mamy do czynienia z wysokim stopniem profesjonalizmu. Dowodem na to jest także szereg podmiotów, które stale korzystają z usług firmy, a można do nich zaliczyć chociażby Kia Motors, Polska Presse, Thorn czy też Geotrade. To tylko potwierdza fachowość proponowanych w tym miejscu usług.