Wiadomości

  • 22 kwietnia 2020
  • 26 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4969

Ponad 150 tysięcy złotych na utrzymanie zieleni miejskiej

Ponad 150 tysięcy złotych wyda w tym roku gmina Czechowice-Dziedzice na bieżące utrzymanie zieleni miejskiej. Właśnie ogłoszono, która firma będzie dbała o tereny zielone w naszym mieście.

kwiaty
Zieleń miejska na placu Jana Pawła II · fot. wak


W przetargu na utrzymanie zieleni miejskiej wygrała Spółdzielnia Socjalna Czecho-Best z Czechowic-Dziedzic. Miasto zapłaci firmie 154 347,54 złotych.

Przedmiotem zamówienia pn.: "Bieżące utrzymanie zieleni miejskiej na terenie miasta Czechowice-Dziedzice" jest koszenie traw na terenach zieleni miejskiej (parki, skwery, tereny zielone); dwukrotna pielęgnacja (przycinanie, formowanie) krzewów i żywopłotów; bieżące utrzymanie terenów zieleni miejskiej: bieżące oczyszczanie alejek, placów, nawierzchni utwardzonych poprzez: zbieranie wszelkich odpadów w tym również gałęzi, liści, pozostałości po papierosach, opakowaniach szklanych, itp.: bieżące utrzymanie czystości na terenach zieleni miejskiej polegających na zbieraniu wszelkich nieczystości: m.in.: odpadów komunalnych, kamieni, papierów, butelek, gałęzi, itp. od poniedziałku do soboty włącznie; bieżące utrzymanie czystości na terenie placów zabaw, terenów do uprawiania sportu (boiska, place, place zabaw, siłownie plenerowe, zjazd linowy, skate parki, górka saneczkowa) w następujących miejscach: park rekreacyjny przy ul. Baczyńskiego, park przy ul. Sienkiewicza, skwer pomiędzy ul. Kołłątaja a ul. Żeromskiego, plac zabaw na oś. Barabasza, plac zabaw na Placu Jana Pawła II, plac zabaw na oś. ul. Bestwińskiej, skwer przy ul. Górniczej, plac zabaw przy ul. Przebiśniegów poprzez: sprzątanie, zbieranie papierów, usuwanie stłuczonych opakowań szklanych zagrażających bezpieczeństwu, opakowań szklanych, usuwanie chwastów, traw, liści, gałęzi oraz innych odpadów znajdujących się na przedmiotowych terenach codziennie od poniedziałku do niedzieli włącznie do godz. 9.00. Wykonawca zobowiązany jest również do zareagowania i usuwania wszelkich zanieczyszczeń do 1 (jednej) godziny w trybie interwencyjnym od chwili zgłoszenia o zaistniałym fakcie przez przedstawiciela Zamawiającego; obsługa systemy nawadniania w parku rekreacyjnym przy ul. Baczyńskiego.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.