czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2020
  • 26 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 8521

[ZDJĘCIA] Trwają prace drogowców na drogach w gminie

Trwają prace drogowców na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Już wkrótce nowym asfaltem pojedziemy na północy miasta oraz w Ligocie.

Reklama

Obecnie najbardziej zaawansowane prace inwestycyjne związane z przebudową drogi odbywają się na czechowickiej ulicy Adama Asnyka na osiedlu Północ. Oprócz nowego asfaltu powstają tam również parkingi.

Trwają prace budowlane na ulicy Adama Asnyka · fot. mp / czecho.pl


Prace drogowców prowadzone są również na fragmencie ulicy Granicznej w Ligocie oraz Bory i Koło w Czechowicach-Dziedzicach. Kierowcy chcący przejechać tamtejszymi drogami muszą liczyć się z utrudnieniami. Utrudnienia są tam też związane z budową nowej sieci kanalizacyjnej.

Nowy asfalt powstanie również na ulicy Granicznej w Ligocie · fot. mp / czecho.pl


Już wkrótce rozpocznie się również remont ulicy Prusa w centrum miasta. Inwestycję, prowadzoną przez powiat bielski, dofinansuje gmina. Ponadto na newralgicznym skrzyżowaniu ulic Prusa i Barlickiego powstanie rondo. Niedawno rozpisano też przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej skrzyżowania ulic Niepodległości i Prusa.

Już wkrótce ruszy również przebudowa czechowickiej ulicy Prusa · fot. mp / czecho.pl


W ostatnich dniach czechowicki Urząd Miejski rozpisał również przetargi na budowę jednej z ulic bocznych od ulicy Traugutta oraz ulicy Makowej w Zabrzegu.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.