Wiadomości

  • 23 kwietnia 2020
  • 29 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5200

Bezpłatna rehabilitacja - zapisz się już dziś!

Artykuł sponsorowany:

Pragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy nabór do bezpłatnego projektu unijnego - "Rehabilitacja lecznicza w przewlekłych chorobach kości i stawów". Projekt ten jest skierowany do osób powyżej 50 roku życia. Zapisz się już dziś a rehabilitację rozpoczniesz w bezpiecznym czasie!

Rehabilis


Projekt skierowany jest dla kobiet w przedziale wiekowym 50-59 lat oraz mężczyzn w wieku 50-64 lata.

Wszystkie osoby chcące skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami telefonu:
  • 509-919-296
  • 516-961-033

Podczas krótkiej rozmowy udzielimy więcej informacji na temat projektu oraz umówimy dogodną, bezpieczną godzinę wizyty w biurze projektu mieszczącego się przy ulicy Jana Sobieskiego 10/1 w celu wypełnienia formularza zgłoszenia.

Dodatkowo w dniu 23.04 odbył się live na Facebookowym profilu Rehabilis Masaż & Rehabilitacja w którym fizjoterapeutka Rehabilis opowiedziała o projekcie. Poniżej prezentujemy zapis:

Loading...Rehabilis


Rehabilis to centrum rehabilitacji i terapii, w którym diagnozowane są osoby z problemami neurologicznymi, ortopedycznymi, kardiologicznymi, onkologicznymi oraz pulmonologicznym. Pacjentami są zarówno dzieci jak i dorośli. Wykwalifikowana kadra z długoletnim doświadczeniem kierująca się przede wszystkim dobrem pacjentów, podchodzi do swojej pracy z pasą i chęcią niesienia pomocy oraz poprawiania jakości życia!

Projekt skierowany jest głownie dla osób z powiatu bielskiego a w szczególności mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice, finalizowany jest środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz środków własnych. Udział w projekcie jest bezpłatny, tradycyjnie decyduje kolejność zgłoszeń!

--
Rehabilis
tel.516-961-033 i 509-919-296
strona http://www.rehabilis.com.pl

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Jana Sobieskiego 10