Wiadomości

  • 24 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2850

"Twój Samorząd" rozpoczął akcję "Dobre, bo lokalne!"

Stowarzyszenie "Twój Samorząd" z Czechowic-Dziedzic rozpoczęło akcję "Dobre, bo lokalne", wspomagającą czechowickim przedsiębiorcom w trudnym czasie epidemii koronawirusa.

dobre, bo lokalne, twój samorząd
Logo akcji "Dobre, bo lokalne" · fot. Twój Samorząd


- Stworzyliśmy grupę na Facebooku #CzechowickiTarg, która okazała się strzałem w dziesiątkę i idąc "za ciosem" chcemy wesprzeć naszych rodzimych producentów, usługodawców, przetwórców oraz rolników - powiedział portalowi czecho.pl Dariusz Piechaczek z "Twojego Samorządu". - Chcąc wypromować lokalne produkty, sklepy oraz usługi stworzyliśmy akcję promocyjną "Dobre bo lokalne!". Zachęcamy wszystkich lokalnych przedsiębiorców do oznakowania swojego punktu jednym z naszych plakatów o tematyce akcji, aby uświadomić mieszkańcom jak ważne jest wspieranie lokalnych przedsiębiorstw. Plakaty można odebrać od nas, po wcześniejszym kontakcie lub samemu wydrukować - dodaje Piechaczek.

Więcej szczegółów na temat akcji "Dobre, bo lokalne" dostępnych jest na stronie internetowej.

Działajmy w myśl zasady #CzechowiceSobiePomagaja

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.