![[FOTO] Park Szwajcarska Dolina powstanie do końca października](https://img.czecho.pl/ib/8ed89e565f4df369a7dd3a29da549213/7/2021/01/park_szwajcarska_dolina_powstanie_do_konca_pazdziernika_15_01_2021_4f22.png)
czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI
Wiadomości
- 2 maja 2020
- wyświetleń: 4019
[FOTO] "Zemsta sierściucha" - kot zatrzasnął lokatorów na balkonie
Wszyscy doskonale wiedzą, że koty potrafią być złośliwe. Przekonało się o tym dwóch mężczyzn, których kot zatrzasnął na balkonie budynku wielorodzinnego przy ul. Mieszka I w Bielsku-Białej. Zgłoszenie do straży pożarnej wpłynęło w niedzielę około godziny 21:30. Interweniowały dwa zastępy.
Panowie wyszli się przewietrzyć na balkon i przymknęli za sobą drzwi balkonowe. Ich czworonożny, futrzany przyjaciel postanowił spłatać im figla. Wskoczył na parapet i oparł się łapami o klamkę. Balkon został zamknięty od środka, a wewnątrz nie było nikogo więcej. Był wprawdzie kot, ale nie chciał otworzyć.
Mieszkanie było usytuowane na pierwszym piętrze. Wezwani na miejsce strażacy przy użyciu drabiny dostali się na balkon i przy użyciu śrubokrętu podważyli zamek. Mieszkańcy zostali oswobodzeni.
W działaniach brał udział zastęp OSP Stare Bielsko i strażacy z JRG-2 w Bielsku-Białej.
sid / czecho.pl
REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM
ZOBACZ TAKŻE
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.