czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1644

Od wtorku w starostwie załatwisz najpilniejsze sprawy

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej informuje, że wtorku, 28 kwietnia 2020 r. będzie można załatwić osobiście najpilniejsze sprawy - polegające głównie na odbiorze dokumentów.

Reklama

W celu osobistego załatwienia sprawy w starostwie prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną bądź e-mailową. Szczegółowe numery do wydziałów znajdują się na www.powiat.bielsko.pl/strona-83 wydziały_starostwa.html]stronie internetowej[/url]. Zostaną Państwo umówieni na konkretną godzinę.

Do budynku Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej można wejść wyłącznie wejściem od strony parkingu wewnętrznego. Wejście będzie otwarte od poniedziałku do środy w godzinach od 8.00 do 15.00, w czwartek - od 8.00 do 16.30 oraz w piątek od 8.00 do 13.30. Sprawy załatwiane będą przez pracowników starostwa w okienku znajdującym się przy ww. wejściu (miejsce obsługi interesanta).

W przypadku osób niepełnosprawnych - starostwo prosi o zgłoszenie tego faktu przy umawianiu się na wizytę w urzędzie w celu zapewnienia bezpiecznego załatwienia sprawy.

W pozostałych przypadkach zachęcamy do wykorzystywania następujących sposobów komunikacji z wydziałami starostwa:
  • przez e-PUAP,
  • przez platformę SEKAP
  • pozostawianie pism/wniosków w skrzynce korespondencyjnej w przedsionku wejścia do Starostwa
  • wysyłanie pism/wniosków pocztą tradycyjną: ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała

mp / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.