Wiadomości

  • 28 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1967

Przedsiębiorcy wspierają lokalną społeczność

Kolejna partia środków ochrony osobistej - maseczek, przyłbic, rękawic, fartuchów oraz płynów odkażających, została przekazana przez darczyńców do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Przedsiębiorcy wspierają lokalną społeczność
Przedsiębiorcy wspierają lokalną społeczność · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Środki te Urząd Miejski przekazuje sukcesywnie gminnym jednostkom organizacyjnym, w których odbywa się bezpośrednia obsługa mieszkańców, straży miejskiej, policji, Domowi Pomocy Społecznej oraz Spółdzielni Socjalnej Czecho-Best. Część z nich trafi również do czechowickich przychodni zdrowia oraz czechowickiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

- W imieniu całej naszej społeczności dziękuję lokalnym przedsiębiorcom - firmie Cyroń, która przekazała zestaw środków ochronnych, firmie Safety First - za 500 przyłbic oraz firmie ROMB ze Złotowa, w której prezesem jest były mieszkaniec naszej gminy - za przekazanie 100 przyłbic - mówi burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Działajmy w myśl zasady #CzechowiceSobiePomagaja

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.