czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1313

Pocztówka z Czechowic-Dziedzic, którą przesyła Mariusz

Wczoraj pokazaliśmy Wam sowę uszatkę z Ligoty, a dziś w ramach zabawy #PocztowkaZCzechowic zabieramy Was w okolice PG Silesia, gdzie jeden z naszych czytelników „ustrzelił” lądujący na lotnisku w Kaniowie śmigłowiec LPR na tle szybu kopalni. Życzymy Was dobrej i spokojnej nocy! Fot. Mariusz

PocztowkaZCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,LotniczePogotowieRatunkowe,LPR,Kaniów,PGSilesia
fot. Mariusz
Pocztówka z Czechowic-Dziedzic - nowa zabawa na czecho.plPodczas tego trudnego dla wszystkich okresu zapraszamy Was do wysyłania pocztówek z Czechowic-Dziedzic. Na czym polega zabawa?

Z Waszego archiwum wrzucacie na Instagrama fotkę z Czechowic-Dziedzic i oznaczacie ją jako #PocztowkazCzechowic. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu pless.pl oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazCzechowic i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Portal czecho.pl to jednak nie tylko Czechowice-Dziedzice, ale i sołectwa. Bawimy się więc także w Bronowie, Ligocie i Zabrzegu. Tutaj proponujemy analogiczne hasztagi:

  • #PocztówkazBronowa
  • #PocztówkazLigoty
  • #PocztówkazZabrzega


Trzymajcie się w tych trudnych czasach i przesyłajcie Wasze pocztówki!REKLAMA

Moduł komentarzy chwilowo niedostępny. Pracujemy nad jego przywróceniem. Przepraszamy za niedogodności.