Wiadomości

  • 30 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1995

Podręczne akcesoria do hotelu

Materiał partnera:

Prowadzisz działalność związaną z turystyką: hotel lub pensjonat? Zadbaj o to, aby Twój klient poczuł się dopieszczony nie tylko jeżeli chodzi o obsługę, wyżywienie, ale i standard pokoi. Sprawdź, jakie masz możliwości kosmetyków i akcesoriów do Twojego hotelu.

Jakie kosmetyki wybrać do hotelu?Kosmetyki hotelowe można podzielić na różnego rodzaju linie, ze względu na rodzaj i jakość produktów. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.wszystko-do-hotelu.pl/. Podstawowy podział to linie: ekonomiczne, standardowe, Dove&Lux, Press&Wash. Do kosmetyków hotelowych zalicza się: szampon, balsam do ciała, mydełka, żel pod prysznic. Różni producenci akcesoriów hotelowych oferują szeroką gamę produktów. Wśród firm można znaleźć m.in.: Pure, Cloudy Bay, Fontaine.

Ofertę kosmetyków hotelowych można znaleźć tutaj: https://www.wszystko-do-hotelu.pl/kosmetyki-hotelowe.html.

Akcesoria do pokoju dla Twojego hoteluPrócz kosmetyków warto zwrócić uwagę na inne akcesoria. Można do nich zaliczyć:
  • długopisy i ołówki,
  • szczotki do ubrań,
  • informatory,
  • kapcie hotelowe,
  • poduszki i kołdry,
  • igielniki,
  • wieszaki i stojaki.

Inne akcesoria można obejrzeć na stronie: https://www.wszystko-do-hotelu.pl/akcesoria-do-pokoju.html.

Istnieje również grupa produktów dedykowanych zabiegom SPA. Zalicza się do nich: ekskluzywne kosmetyki, dedykowane ręczniki, opaski, czy klapki.

O firmie BashiraBashira są to kosmetyki, które posiadają kuszący zapach karmelu. Idealnie sprawdzi się dla klientów hoteli, którzy potrzebują orzeźwiającej i relaksującej nuty zapachowej. Opakowanie produktu jest starannie wykonane i niezwykle estetyczne. Opakowania pasują praktycznie to każdego wnętrza hotelu. Sprawdzą się one zarówno do eleganckiego hotelu, pensjonatu, jak również do SPA. Możliwy jest również dedykowany nadruk na opakowania.


Sklep Wszystko do hoteluWszystko-do-hotelu.pl jest sklepem internetowym, w którym asortymencie można znaleźć chemię hotelową, kosmetyki hotelowe oraz wyposażenie hoteli. Strona jednak za główny asortyment uważa kosmetyki do hotelu. Wśród asortymentu znajdują się produkty standardowe lub z możliwości aplikacji logo danego hotelu. Dodatkowo sklep specjalizuje się również w dostarczaniu dedykowanej chemii do sprzątania hoteli, jak również restauracji. Wskazane środki czystości pomogą zadbać o nienaganną czystość. To podstawa, gdy prowadzisz hotel, pensjonat lub restaurację. Przesyłka przez sklep jest możliwa przez kuriera. Od wartości 350 złotych jest ona darmowa. Siedziba firmy znajduje się w Słupsku.