czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 maja 2020
  • 5 maja 2020
  • wyświetleń: 10738

Przedszkola w gminie Czechowice-Dziedzice zamknięte do 15 maja

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach informuje, że Żłobek Miejski oraz przedszkola publiczne działające na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice pozostaną zamknięte do 15 maja br.

Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Przedszkole Publiczne w Zabrzegu · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


W wyżej wymienionych placówkach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Czechowice-Dziedzice, trwają prace nad planowanym na 18 maja br. otwarciem oraz opracowaniem i wdrożeniem zasad ich funkcjonowania w szczególnym reżimie sanitarnym. W tej sprawie prowadzone są też konsultacje z Sanepidem.

Urząd Miejski zastrzega, że ostateczna decyzja o otwarciu od 18 maja br. Żłobka Miejskiego oraz przedszkoli publicznych będzie uzależniona od rozwoju sytuacji epidemiologicznej na terenie gminy oraz regionu.

- Mam nadzieje, że planowana data otwarcia naszego żłobka i przedszkoli - 18 maja - zostanie utrzymana. Kierując się jednak troską o zdrowie i życie naszych mieszkańców, ostateczną decyzję w tej sprawie podejmę w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej na terenie gminy oraz regionu - powiedział Marian Błachut, burmistrz Czechowic-Dziedzic.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.