czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 maja 2020
  • wyświetleń: 5434

Czechowicki radny PiS apeluje do burmistrza w sprawie wyborów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj

Mariusz Sekta, czechowicki radny Prawa i Sprawiedliwości, zaapelował do burmistrza naszego miasta, Mariana Błachuta, o umożliwienie mieszkańcom gminy udziału w wyborach prezydenckich. - Chcemy też wierzyć, że swoimi działaniami nie ograniczy nam Pan tego bardzo ważnego prawa obywatelskiego - czytamy w liście Sekty do burmistrza. Publikujemy jego treść.

Radny PiS w liście do burmistrza zwraca uwagę, że w obliczu epidemii koronawirusa potrzebna się ciągłość władzy, ponieważ władza posiadająca demokratyczny mandat może skutecznie realizować swoje obowiązku w obliczu zagrożenia pandemią. - Panie Burmistrzu, mamy nadzieję, że wszyscy Czechowiczanie pragnący wziąć udział w wyborach będą mogli to uczynić. Chcemy też wierzyć, że swoimi działaniami nie ograniczy nam Pan tego bardzo ważnego prawa obywatelskiego. Oczywiście, szanujemy decyzje naszych współobywateli, którzy z różnych względów nie zamierzają uczestniczyć w elekcji. Jednak równocześnie, z całą stanowczością, domagamy się poszanowania naszych praw wyborczych - czytamy w liście do burmistrza, którego treść publikujemy poniżej.

list, mariusz sekta, wybory prezydenckie, pis
List radnego PiS Mariusza Sekty do burmistrza Mariana Błachuta w sprawie wyborów prezydenckich

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wybory prezydenckie 2020

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj