czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 maja 2020
  • wyświetleń: 3168

Pijany spał pod mostem, zajęli się nim strażnicy miejscy

W piątek, 1 maja strażnicy miejscy udali się na ulicę Chałupniczą w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie jeden z przechodniów zauważył leżącą osobę pod mostkiem. Strażnicy na miejscu potwierdzili zgłoszenie.

straż miejska, tabliczka
fot. wiktoria / pless.pl


Do mężczyzny strażnicy musieli zejść po stromym zboczu potoku i sprawdzić funkcje życiowe gdyż nie reagował na wołanie. Po chwili mężczyzna się obudził. Wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu pomimo iż miał przepisowo ubraną maseczkę. Okazał się to być 59-letni bezdomny, który oświadczył że około tygodnia temu wyszedł z zakładu karnego. Podał funkcjonariuszom adres pod który można go zawieść i pozostawić pod opieką konkubiny. Na miejscu jak się okazało mężczyzna ma Sądowy zakaz zbliżania się do kobiety. Z uwagi na powyższe został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku- Białej celem wytrzeźwienia z wynikiem ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

mp / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.