czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 maja 2020
  • wyświetleń: 1949

Drukarnia Times przekazała przyłbice bielskiemu szpitalowi

Kolejne przekazane w darze przyłbice trafiły do Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Trafiły one do bielskiego Szpitala Miejskiego, do którego trafiają również pacjenci z Czechowic-Dziedzic. Wydrukowała je Drukarnia Times.

Kolejne przyłbice i maseczki trafiły do Urzędu Miejskiego
Kolejne przyłbice i maseczki trafiły do Urzędu Miejskiego · fot. UM Bielsko-Biała


Środki ochrony osobistej to w dobie koronawirusa towar deficytowy, tym bardziej, że nie wiadomo, jak długo jeszcze będzie obowiązywał nakaz zasłaniania ust i nosa. Widząc te potrzeby Drukarnia Times z Czechowic-Dziedzic wydrukowała przyłbice, które przekazała prezydentowi Bielska-Białej Jarosławowi Klimaszewskiemu. 50 sztuk ofiarowanych przyłbic trafiło do Szpitala Miejskiego przy ulicy Wyspiańskiego. Przekazujący przyłbice Zdzisław Konecki podkreślał, że właściciele firmy Times Wojciech Szymkowski i Rafał Cichowski na czas pandemii przestawili swoją produkcję na wykonanie przyłbic i postanowili podzielić się nimi z potrzebującymi.

Działajmy w myśl zasady #CzechowiceSobiePomagaja

mp / czecho.pl, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.