czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2007
  • wyświetleń: 1125

Poplenerowa wystawa Landskapistów

Poplenerowa wystawa Landskapistów
Zapraszamy na wystawę od 18 maja!


W piątek 18 maja o godzinie 18.00 odbył się wernisaż poplenerowej wystawy fotograficznej Złoty Groń 2007. Jest to wystawa prac fotografii pejzażowej, w sporej części wykonanej podczas 3-dniowego II ogólnopolskiego pleneru fotograficznego organizowanego przez formację Landskapistów w rejonie Koniakowa i Istebnej.

Kilkunastu plenerowiczów wzięło udział w uroczystym otwarciu wystawy, którzy nieraz dojeżdżali kilkaset kilometrów po to, by zobaczyć swoje i kolegów prace, a także by wymienić spostrzeżenia na temat fotografii. Nie zabrakło także sporej grupy czechowiczan, a wśród nich - tego najważniejszego - burmistrza Mariana Błachuta, który uhonorował członków naszej formacji pamiątkowym listem gratulacyjnym za zeszłoroczne wydarzenia kulturalne w mieście a związane z fotografią , których byliśmy inicjatorami i organizatorami.

Na wystawie zobaczyć można 164 prace 41 autorów z całej Polski. Wystawa potrwa do końca maja. Serdecznie zapraszamy.

Na stronie internetowej www.landskapisci.com można pobrać katalog wystawowy.

Formacja Fotograficzna Landskapiści

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.