czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 maja 2020
  • 11 maja 2020
  • wyświetleń: 3884

Kasa Urzędu Miejskiego otwarta od 11 maja

Od poniedziałku, 11 maja br. otwarta jest kasa Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Kasa działa w godzinach pracy Urzędu.

Mieszkańcy, którzy z rozmaitych powodów mają potrzebę dokonania wpłaty bezpośrednio w kasie Urzędu, muszą pamiętać o nadal obowiązujących ogólnych obostrzeniach sanitarnych, takich jak konieczność noszenia maseczek i zachowywania bezpiecznej odległości pomiędzy osobami. Ze względu te obostrzenia, na schodach i w holu budynku będzie mogła jednocześnie przebywać tylko niewielka liczba osób ustawiających się w kolejce.

Dlatego UM apeluje do mieszkańców, by w miarę możliwości do niezbędnego minimum ograniczyli wizyty w budynku Urzędu Miejskiego, i - jeśli to możliwe - nadal dokonywali płatności na rzecz gminy za pośrednictwem bankowości elektronicznej oraz korzystali z alternatywnych form komunikacji z urzędem - ePUAP, e-mail, telefony. Dane kontaktowe do poszczególnych wydziałów i biur UM dostępne są w BIP.

Przypominamy, że w związku z zagrożeniem koronawirusem, w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach wdrożone zostały działania mające na celu ograniczanie rozprzestrzenia się koronawirusa, polegające na regularnej dezynfekcji klamek i pomieszczeń specjalistycznymi środkami.

Od 17 marca br. do odwołania Urząd Miejski funkcjonuje w systemie zamkniętym.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.