czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 maja 2020
  • wyświetleń: 1961

DPS "Złota jesień" dziękuje swoim darczyńcom

W czwartek, 7 maja do mieszkańców i pracowników Domu Pomocy Społecznej "Złota Jesień" w Czechowicach - Dziedzicach dotarła kolejna pomoc w postaci środków ochrony osobistej i płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni.

- Tym razem, podczas epidemii DPS wsparli radni Rady Powiatu Bielskiego- Marcin Dziki, Ewa Kmiecik- Wronowicz, Grzegorz Kotowicz i Zdzisław Badowski, którzy ze swojej kwietniowej diety dokonali zakupów.
W czasie stanu epidemii DPS wsparła również społeczność i Komenda Hufca ZHP Czechowice- Dziedzice oraz pracownicy Żłobka Miejskiego w Czechowicach- Dziedzicach, którzy uszyli i przekazali dla DPS maseczki wielokrotnego użytku. Pracownicy i dyrekcja dziękuje bardzo Panu Hankusowi za podarowane przyłbice, a Pizzerii Pigallo za maseczki i pyszną pizzę
- powiedziała portalowi czecho.pl Hanna Żołdak,
dyrektor DPS "Złota Jesień"

- Pracownicy i mieszkańcy DPS dziękują wszystkim, którzy wspierają najbardziej narażonych w tym trudnym dla wszystkich czasie - dodała dyrektor czechowickiego DPSu.

Działajmy w myśl zasady #CzechowiceSobiePomagaja

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.