czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 maja 2007
  • wyświetleń: 2979

Złapano zabójcę sprzed 4 lat

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, prowadząc pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pszczynie, śledztwo w sprawie zabójstwa w Czechowicach-Dziedzicach wykryli i zatrzymali sprawcę tej zbrodni.

Do zabójstwa doszło 22 kwietnia 2003 roku. 37-letni mężczyzna był bity i kopany. Zmarł na skutek rozległych obrażeń ciała. Jak się okazało, motywem zabójstwa była wcześniejsza sprzeczka w barze. Zabójca ukrył zwłoki w przepuście pod jezdnią ul. Legionów. Do zatrzymania 25-letniego sprawcy doszło dzięki pracy operacyjnej policjantów.

Podczas czynności procesowych, przeprowadzonych przez prokuratorów z Prokuratury Rejonowej w Pszczynie, podejrzany przyznał się do winy. W tej sprawie zatrzymano również 33-letnią kobietę, która pomagała zatrzeć ślady przestępstwa. Prócz niszczenia dowodów zarzucono jej również niepowiadomienie o zabójstwie. W czwartek wobec obu podejrzanych Sąd Rejonowy w Pszczynie zastosował areszt tymczasowy.

KMP w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.