czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 maja 2020
  • wyświetleń: 2682

Zbliża się załamanie pogody. "Zimna Zośka" nadchodzi

Za nami:

Dziś w centrum Czechowic-Dziedzic termometry wskazują wartości około 26 stopni Celsjusza. Jednak taki stan nie będzie trwał długo. Zbliża się zapowiadane od dłuższego czasu załamanie pogody. "Zimna Zośka" nadchodzi.

Według prognoz IMGW temperatura dzisiejszej nocy może spać nawet do 2 stopni Celsjusza. Towarzyszyć temu będą opady deszczu (w górach możliwy śnieg) oraz silny wiatr. Jednak mimo dużej amplitudy temperatur IMGW nie przewiduje burz w naszym regionie. Warto też podkreślić, że IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia przed przymrozkami oraz opadami ściegu dla powiatu bielskiego i miasta Bielsko-Biała. Będzie ono obowiązywało we wtorek, 12 maja w godzinach od 3.00 do 8.00.

Na wtorek, 12 maja IMGW przewiduje maksymalną temperaturę na poziomie 11 stopni Celsjusza z porannymi opadami deszczu ze śniegiem. Po południu niebo powinno się wypogodzić.

Jednak przelotne opady i chłód będą nam towarzyszyły przez kilka najbliższych dni.

mp / czecho.pl, źródło: IMGW

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.