czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2020
  • wyświetleń: 7397

Niektóre sklepy w Starej Kablowni nadal zamknięte

Od 4 maja, zgodnie z drugim etapem znoszenia obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, wszystkie centra handlowe w Polsce mogą być otwarte. Swoje progi przed klientami otworzyła też Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach. Jednak nie wszystkie sklepy zostały otwarte. Dlaczego?

Reklama

Stara Kablownia
Stara Kablownia · fot. ab


Do tej pory, czyli do środy, 13 maja nie zostały otwarte salony sprzedaży marek należących do koncernu LPP, czyli Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay. Jak powiedziała nam Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia - trwają negocjacje galerii handlowej z gdańską spółką, która chce podpisać nową umowę najmu. Nie jest to odosobniony przypadek - koncern LPP odstąpił od umów najmu na łącznie około 30% wynajmowanych powierzchni w Polsce.

Mieszkańcy Czechowic-Dziedzic otrzymali również w poniedziałek, 11 maja wiadomość, że inna znana marka, CCC, likwiduje sklep w Starej Kablowni. Jednak nie jest przesądzone, że CCC zniknie z czechowickiej galerii handlowej.

Sms, stara kablownia, sms
SMS, który otrzymali mieszkańcy Czechowic-Dziedzic z firmy obuwniczej CCC · fot. mp / czecho.pl


Warto zauważyć, że nadal zamknięta jest część rozrywkowa Starej Kablowni, czyli Multikino, fryzjer, Bajkolandia, biuro podróży, Chacharnia, Kombinat Bistro i bujaki dla dzieci. Posiłki ze strefy gastronomicznej sprzedawane są tylko na wynos.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.