czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2020
  • wyświetleń: 5803

13 maja: brak zakażenia w gminie, kolejne przypadki w Bestwinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

W ciągu ostatniej doby w gminie Czechowice-Dziedzice nie odnotowano nowych zakażeń koronawirusem - powiadomiła w komunikacie w środę, 13 maja o godzinie 14.00 bielska Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. Za to dwa nowe przypadki zachorowania na COVID-19 odnotowano w gminie Bestwina.

Według danych bielskiego Sanepidu w gminie Czechowice-Dziedzice do tej pory odnotowano sześć zakażeń na koronawirusa, z czego jedna osoba ozdrowiała, a jedna zmarła. Trzy osoby są hospitalizowane, a jedna jest w izolacji domowej. 23 czechowiczan jest w kwarantannie domowej, a 67 jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Za to kolejne zakażenia koronawirusem odnotowano w gminie Bestwina - w sumie jest ich pięć, z czego jedna osoba zmarła, a jedna ozdrowiała z COVID-19. Wszystkie osoby, które są obecnie chore na SARS-CoV-2 przebywają w izolacji domowej. W Bestwinie 4 osoby są w kwarantannie domowej, a 21 jest pod nadzorem epidemiologicznym.

13 maja: brak zakażenia w gminie, kolejne przypadki w Bestwinie
13 maja: brak zakażenia w gminie, kolejne przypadki w Bestwinie · fot. PSSE Bielsko-Biała

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj