czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 maja 2020
  • wyświetleń: 2866

Nowe ścieżki rowerowe? Stan komunikacji? Wypełnij ankietę

W związku z otrzymanym dofinansowaniem na opracowanie "Strategii elektromobilności w Gminie Czechowice-Dziedzice" oraz trwającymi pracami nad przygotowaniem dokumentu, Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach zachęca do wypełnienia ankiety mającej na celu zidentyfikowanie potrzeb, oczekiwań i problemów związanych z transportem na terenie gminy.

solaris urbino, electric, pkm czechowice-dziedzice
Solaris Urbino Electric tesowany w PKM Czechowice-Dziedzice · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Elektromobilność stanowi jeden z kluczowych tematów rozwoju współczesnych miejscowości i dotyczy zagadnień związanych ze stosowaniem pojazdów z napędem elektrycznym. Jest to szereg działań mających na celu rozpowszechnienie stosowania pojazdów elektrycznych oraz zasilanych innymi rodzajami paliw jak LNG lub CNG, zarówno w komunikacji publicznej jak i prywatnej, ładowanych przy pomocy stacji ładowania zlokalizowanych w miejscach publicznych lub na terenie prywatnych posesji.

To także promowanie przemieszczania się zeroemisyjnymi środkami transportu, jak np. rower lub hulajnoga oraz wszelkie działania podjęte w celu ograniczenia hałasu komunikacyjnego i emisji szkodliwych substancji pochodzących ze spalin samochodowych.

Odpowiedzi na pytania posłużą do poznania obszarów, w których będzie możliwy rozwój nowoczesnych i niskoemisyjnych form komunikacji. Będą również stanowić wkład w planowanie dalszego rozwoju miasta i zmiany w polityce transportowej.

Ankietę można wypełnić elektronicznie, poprzez wejście w poniższy link:

forms.gle/8nRHngkiwMAdDVg66

Uwaga! Ankieta będzie dostępna do 29 maja 2020 r.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.