czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2007
  • wyświetleń: 885

Zebranie Regionu Beskidy

11 maja w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się walne zebranie Stowarzyszenia Region Beskidy, skupiającego gminy i powiaty południowej części wojewodztwa śląskiego i małopolskiego.

Podczas spotkania przedstawiono sprawozdanie z działalności za rok 2006, informację na temat realizacji programów Interreg IIIA oraz funduszy mikroprojektów w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Czechy – Polska i Polska – Słowacja w latach 207 – 2013. Omówiono także imprezy promocyjne i sportowo-rekreacyjne organizowane przez SRB, a także założenia planu finansowego SRB na 2007 rok.

Podjęto uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi za rok 2006. Członkowie Walnego Zebrania wybrali na prezesa SRB ponownie wiceprezydenta Bielska – Białej Zbigniewa Michniowskiego, a na członków Zarządu SRB Andrzeja Zielińskiego starostę żywieckiego, Andrzeja Płonkę starostę bielskiego, Małgorzatę Bieszczad wiceburmistrza Żywca, Mariana Błachuta burmistrza Czechowic – Dziedzic, Wojciecha Bydlińskiego burmistrza Szczyrku, Stanisława Baczyńskiego wójta Łękawicy, Romana Olejarza burmistrza Kęt i Janusza Kociołka przedstawiciela Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej.

Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.