czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 maja 2020
  • 16 maja 2020
  • wyświetleń: 6602

LPP otworzyła sklepy w Centrum Handlowym "Stara Kablownia"

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich klientów Centrum Handlowego "Stara Kablownia". Spółka LPP otworzyła w czwartek, 14 maja swoje sklepy w czechowickiej galerii handlowej.

Reklama

Stara Kablownia
LPP otworzyła sklepy w Centrum Handlowym "Stara Kablownia" · fot. ab


Chodzi o sklepy marek Reserved, Sinsay, House, Cropp oraz Mohito. O tym, że mimo drugiego etapu znoszenia obostrzeń sklepy gdańskiej korporacji pozostawały zamknięte w "Starej Kablowni", pisaliśmy w środę, 13 maja.

Nadal zamknięta jest część rozrywkowa Starej Kablowni, czyli Multikino, Chacharnia, biuro podróży, Bajkolandia i bujaki dla dzieci a także Fryzjer i restauracja Kombinat Bistro. Posiłki ze strefy gastronomicznej sprzedawane są na razie tylko na wynos. Natomiast zgodnie z rozporządzeniem ministra już w najbliższy poniedziałek, czyli 18 maja swoje podwoje dla klientów otworzą ci ostatni z wymienionych, czyli będzie można skorzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych oraz oferty gastronomicznej i kawiarnianej - także przy stoliku na miejscu, zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.