czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 marca 2003
  • wyświetleń: 3334

Radio Mega FM zmieniło ramówkę

Od poniedziałku 3 III w pszczyńskiej rozgłośni MEGA FM nastąpiła zmiana ramówki programu. Radio Mega FM jest w okresie przeobrażeń. Zmiany programowe wprowadzane są pod okiem nowego Zarządu. Prezesem Zarządu został Stanisław Duda zaś Wiceprezesem Tomasz Polak.


Poprzez zmianę formatu muzycznego dążymy do podwyższenia wieku grupy docelowej naszych słuchaczy. Chcemy , aby nasi słuchacze należeli do przedziału wiekowego 20-50, a nie jak było dotychczas 15-30. Na naszej antenie można usłyszeć obecnie największe przeboje kilku ostatnich lat. Nie brakuje także popowych nowości.

Nowe hasło Radia - "Radio Mega FM-Twoja muzyka przez cały dzień".
Poranny program rozpoczynający się o godzinie 6.00 prowadzi Joanna Kucia. Pierwsze informacje ogólnopolskie można usłyszeć o 7.00 i ukazują się co godzinę do 21.00. Informacje lokalne rozpoczynamy o 6.30.Na antenie radia Mega FM pojawiły sie serwisy sportowe, które powstają przy współudziale „Tempa”.
Program popołudniowy od 11 do 16 prowadzi Remigiusz Bojarski, który w ostatnim czasie został szefem muzycznym radia.

Cyberdancowa Lista Przebojów pozostała na naszej antenie. I niezmiennie prowadzi ją Jacek Stolecki urozmaicając ją wieloma konkursami dla naszych słuchaczy.
Silną stroną nadal pozostają lokalne serwisy informacyjne, nad których przygotowaniem pieczę sprawuje Izabela Janoszek.

"Tylko twoja muzyka" to nowy program, który od soboty zagościł w radiu Mega. Prowadzi go Remigiusz Bojarski i ma on formę muzyki na życzenie słuchaczy. W ciągu pięciu godzin (15-20) prezenter spełnia muzyczne życzenia przesłane przez słuchaczy za pomoca poczty elektronicznej i sms-ów.

Poprawiliśmy także interaktywną stronę naszej stacji wprowadzając transmisję Real Audio, a także chat dla naszych słuchaczy.
Przeobrażenia nie ominęły także Agencji Reklamy Radia Mega FM, która po zmianach personalnych została zbudowana niemal od podstaw. Stawiamy na ludzi młodych i kreatywnych chcących związać swoją przyszłość z Radiem.


dyrektor programowy
Piotr Łapa

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.