czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2020
  • wyświetleń: 1846

OPS Czechowice-Dziedzice działa również w czasie epidemii

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach jest realizatorem projektu partnerskiego "Powiat bielski-Partnerstwo, Aktywizacja Integracja. Edycja 2" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu realizowane są działania mające na celu aktywną integrację społeczna oraz zawodową uczestników. Do tej pory uczestnicy mogli brać udział w różnego rodzaju zajęciach i warsztatach zarówno stacjonarnych, jak i wyjazdowych. Obecna sytuacja w kraju spowodowana pandemią doprowadziła do wielu ograniczeń, jednak my cały czas działamy.

Czechowicki OPS realizuje działania animacyjne z zakresu hortiterapii (ogrodoterapii) oraz arteterapii (leczenie sztuką - muzyką, plastyką, ruchem) pod nazwą: "Zostając w domu - jestem kreatywny". Są to działania terapeutyczne, dzięki którym uczestnicy mogą wyrażać siebie, swoje emocje oraz potrzeby. Mają także na celu profilaktykę i poprawę zdrowia ich uczestników.

mp / czecho.pl, źródło: OPS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.