czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 15 maja 2020
  • wyświetleń: 3209

[Stan na 15 maja] Brak nowych zakażeń w gminie

W ciągu ostatniej doby na terenie gminy Czechowice-Dziedzice nie odnotowano nowego zakażenia koronawirusem - poinformowała w piątek, 15 maja o godzinie 14.00 bielska Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.

Do tej pory na terenie naszej gminy na COVID-19 zachorowało sześć osób, z czego jedna osoba zmarła, a jedna ozdrowiała z koronawirusa. Z SARS-CoV-2 walczą jeszcze cztery osoby - trzy są hospitalizowane, a jedna przebywa w izolacji domowej. Ostatni przypadek zakażenia koronawirusem w gminie Czechowice-Dziedzice odnotowano w poniedziałek, 11 maja, o czym informowaliśmy na czecho.pl.

W naszej gminie nadal w kwarantannie domowej przebywa 26 czechowiczan, a 65 jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Koronawirus: 15 maja w Bielsku-Białej jedno nowe zakażenie

mp / czecho.pl

REKLAMA

Moduł komentarzy chwilowo niedostępny. Pracujemy nad jego przywróceniem. Przepraszamy za niedogodności.