czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 maja 2020
  • 18 maja 2020
  • wyświetleń: 10077

[WIDEO] Biały w #Hot16Challenge2 nominował Mariana Błachuta!

Akcja #Hot16Challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. Do udziału w niej pierwotnie włączani byli muzycy, następnie aktorzy, literaci, przedstawiciele innych środowisk artystycznych i nie tylko. W końcu przyszedł czas na polityków. Za sprawą Sebastiana Białka "Białego" w gronie nominowanych znalazł się Marian Błachut, burmistrz Czechowic-Dziedzic! Czy podejmie wyzwanie? Tego jeszcze nie wiemy. Póki co zapraszamy do odsłuchania rapu Sebastiana Białka. Uwaga! W klipie padają wulgaryzmy.Sześć lat temu #hot16challenge stało się popularne jako ruch między artystami, w którym raperzy (i muzycy!), kiedy zostali nominowani, musieli nagrać 16 wersów w ciągu 72 godzin. Po zakończeniu artysta wyznaczał 4 inne osoby, które zrobią to samo. Obecnie trwa sequel, ale z charytatywnym akcentem i na całym świecie.

Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem Siepomaga.pl i można ją znaleźć pod nazwą: "Beef z koronawirusem #hot16challenge". Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.