czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 maja 2020
  • 23 maja 2020
  • wyświetleń: 4962

W Starej Kablowni działają wszystkie sklepy, strefa restauracyjna i fryzjer

Od 4 maja ponownie można korzystać z oferty ulubionych sklepów w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Z prawdziwą radością informujemy, iż wszystkie sklepy na terenie galerii są otwarte! A już od poniedziałku, 18 maja odwiedzający będą mogli odwiedzić również strefę restauracyjną oraz skorzystać z usług fryzjerskich i manicure.

Reklama

Stara Kablownia · fot. materiały prasowe


Na otwarcie sklepów w centrum handlowym czekało sporo klientów. W Starej Kablowni funkcjonują już wszystkie lokale, w tym sieciowe sklepy należące do jednej z największych polskich firm odzieżowych LPP: Reserved, Sinsay, Mohito, Cropp oraz House.

Otwarte są nie tylko wszystkie sklepy modowe, ale również sportowy 4F, Jubiler Karla, Pepco, drogeria Rossmann, Media Expert, Jysk, Vasco z galanterią skórzaną, sklepy obuwnicze oraz hipermarket spożywczy Tesco. Dostępne są także kiosk, kwiaciarnia, punkty operatorów telefonicznych oraz stoiska handlowe. Dodatkowo, w większości sklepów znaleźć można rabaty sięgające nawet kilkudziesięciu procent.

Od poniedziałku, 18 maja będzie można również wybrać się do strefy restauracyjnej. Wszelkie wytyczne dotyczące organizacji działania gastronomii, zostaną opublikowane, gdy tylko pojawi się rządowe Rozporządzenie. Dlatego zachęcamy do śledzenia oficjalnych kanałów informacyjnych centrum handlowego.

Centrum Handlowe Stara Kablowna czynna jest w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty włącznie. Niektóre sklepy jeszcze przejściowo pracują w skróconych godzinach pracy. Szczegóły dostępne są na witrynach sklepowych. Aby zakupy były bezpieczne i komfortowe, centrum handlowe dokłada wszelkich starań w dbanie o czystość, dezynfekcję, przestrzeganie limitów oraz aktualnych zasad obowiązujących na terenie obiektów handlowych.

BM / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.